Obfite upławy o żółtym, ropnym zabarwieniu oraz ropnym zapachu

Witam mam problem intymny... od ponad miesiąca mam obfite upławy o żółtym ropnym zabarwieniu oraz bardzo nie przyjemnym ropnym zapachu.... do tego miałam sytuacje że 6 dni po okresie podczas stosunku zaczęłam krwawić mimo delikatnego stosunku... a po wszystkim miałam bardzo silny ból podbrzusza że nie mogłam siedzieć tak około 2 godzin... mam bóle lędźwiowe oraz plamienia przedmiesiączkowe... co to może oznaczać czy może to być rak szyjki macicy? proszę o odpowiedź...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować infekcję dróg rodnych. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej celem badania. Podaje Pani zbyt mało danych klinicznych aby ocenić czy objawy mogą być spowodowane rakiem szyjki macicy.