Obfity okres po skąpej miesiączce

witam, w sierpniu okres mialam bardzo krotki i malo obfity, w czasie okresu zaczelam przyjmowac antybiotyk na angine i mysle ze to spowodowalo zmiejszenie i skrocenie okresu, test robilam wyszedl negatywny, w nasteopny miesiacu dostalam okres przed terminem kilka dni i byl on obfity, pelny skrzepow i teraz trwa juz 7 dzien jest mnie obfity i bez skrzepow czy mam zglosic sie do lekrza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.