Objawy choroby wieńcowej a ryzyko zawału serca

Mam obawy o swoje zdrowie . Mam typowe objawy choroby wieńcowej mały wysiłek i już pojawiaj się bóle w kletce piersiowej . Kardiolog po próbie wysiłkowej powadził ze musze mieć zrobioną koronografie . Termin do niego mam na 23 stycznia a późnij trzeba czekać na termin ok 2 miesięcy . Ja pracuję prowadzę własną firmę Boje się czy nie dojdzie do zawału serca wszystko to tak się ciągnie .nie wiem co mam robić .może państwo mi podpowiecie . Pozdrawiam Oczywiście przyjmuję leki

Witam serdecznie,
Podany wynik biopsji wskazuje na łagodną zmianę tarczycy. Natomiast dalszy sposób leczenia (czy będzie ono w ogóle konieczne, czy wystarczy obserwacja) zależy od lekarza endokrynologa, który kierował Pana na biopsję, zna Pana historię choroby, wyniki dotychczasowych badań (zarówno USG jak i badań hormonalnych).
Pozdrawiam