Objawy poronienia w 1. miesiącu ciąży

Wczoraj wzięłam 8 tabletek Arthrotecu. I nic. Jestem w 1 miesiącu ciąży. Wystąpimy objawy takie jak przy poronieniu ból brzucha. Co mam zrobić proszę o pomoc? To nie jest to że nie chce mieć dzieci tylko nie mam warunków na to żebym miała dziecko

Witaminy w ciąży

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety chałupnicza aborcja Arthroteckiem (brak warunków socjalnych nie jest wskazaniem do usunięcia ciąży w majestacie polskiego prawa) jest nielegalna jak każda inna. Może się Pani skonsultować z ginekologiem. Niestety pomoc lekarska przez internet nie jest w tej sytuacji możliwa. Farmakologiczna próba terminacji ciąży bez kontroli lekarskiej może stanowić zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia.