Objawy uzależnienia po kokainie

wiatam , mam pytanie dotyczace kokainy , czy osoba kóra zazywa kokaine ,powiedzmy raz na miesiac a po odstawieniu nie ma obkjawów głodu ,jest osoba uzależnioną . \siega po kokaine podobno bo to lubi ale ja się niepokoję bo bywaja okresy ze zarzywa raz na tydzien .

Potrzebny jest wywiad i badanie lekarskie.
Pod hasłem "kokaina" występują w Polsce często inne psychostymulanty, środki amfetaminopodobne. Są dużo tańsze od oryginalnej kokainy zażywanej głównie przez osoby zamożne.
Proponuję spróbować zachęcić osobę używającą do spotkania z lekarzem psychiatrą.
Niestety motywacja do zmiany takich osób jest niewielka lub bardzo zmienna, niekonsekwentna.
Pozdrawiam. JW