Oblewanie potów, duszności i zawroty głowy w jasnych i ciepłych pomieszczeniach

Jaki związek ma światło i zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniach np. sklep z chorobą Meniera?Nie zawsze,ale w większości przypadków nie mogę zrobić normalnie zakupów , bo od razu oblewają mnie poty, jest mi duszno, kręci mi się w głowie i strasznie szybko bije serce. Muszę wówczas szybko wyjść na zewnątrz , bo inaczej mam stany omdlenia bez utraty świadomości . Zresztą sama nawet nie wychodzę na ulicę, bo lęk przed atakiem mnie paraliżuje .

Dzień dobry,
Rozumiem pani cierpienie, sugerowałabym psychoterapię.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka