Obliczanie dni płodnych na podstawie ostatniego okresu

Jak sie oblicza dni plodne?Ostatnia miesiaczka wystapila 27 sierpnia i jezeli dobrze sama obliczylam to 14.09 mam ostatni dzien plodny ale nie jestem pewna.Prosze o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Zgadza się - 13-14.08 wystąpiła owulacja.
Należy pamiętać, że do zapłodnienia może dojść nie tylko w dniu owulacji, ale i do 24h po.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Zgadza się - do owulacji doszło z dużym prawdopodobieństwem w dniu 13/14.08.
Należy jednak pamiętać, że do zapłodnienia może dojść nie tylko w dniu owulacji, ale do 24h po.