Obniżona odporność a Hydrocortisonum Jelfa

Witam. Dziś został przepisany mi Hydrocortisonum Jelfa (20 mg 2x1), który, jak wyczytałam w ulotce, obniża odporność. Moja odporność podobno jest już i tak obniżona (WBC:3,8,%LYM:47,%MON:5,7,%GRA:47,3,LYM:1,7,MON:0,2,GRA:1.9). Nie do końca wiem dlaczego go otrzymałam, pani dr mówiła coś o moich płytkach krwi (PLT:352). Za tydzień mam zrobić kolejną morfologię. Czy mogę bezpiecznie zażywać ten lek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zalecony preparat oraz udać się na badanie kontrolne w umówionym terminie.