Obniżona temperatura ciała, bóle w okolicy nerek i bóle mięśni oraz osłabienie

Czy obniżona temperatura ciała, bóle i uczucie rozpierania w okolicy nerek,bóle mięśni i ogólne osłabienie oraz wzdęcia i zmniejszone wydzielanie moczu wskazują na kłębuszkowe zapalenie nerek bądź ich niewydolność.Bardzo proszę o odpowiedź jakie szczegółowe badanie poza ogólnym badaniem moczu i usg nerek należy wykonać aby dojść do konkretnej diagnozy.

Przy objawach jakie Pan opisał możliwości może być wiele. Proszę samemu nie szukać diagnozy, lecz udać się do nefrologa lub urologa. Wykonanie USG wcześniej może przyśpieszyć diagnozę różnicową. Jeśli nie będzie patologii w nerkach widocznych w USG to najpierw nefrolog