Obniżone czucie żołędzi po zabiegu stulejki

Sytuacja jest złożona, 3 lata temu (gdy miałem 23 lata) miałem usuniętą stulejkę. Od tamtej pory problem polega na tym, że nie za bardzo czuję swoją żołądź. Tzn. w momencie, kiedy uprawiany jest seks oralny lub kiedy partnerka jest na mnie nie czuję za bardzo bodźców. (Są one jedynie odczuwalne, kiedy to ja jestem na partnerce.) Co więcej, kiedy np. na swoją żołądź puszczę gorącą wodę to reakcja jest o wiele słabiej odczuwalny niż na inne części penisa np. bliżej jąder. Z tego co czytałem żołądź powinna być najbardziej czułą częścią męskich genitaliów. Co mogę zrobić z obecną sytuacją, czy tak już będzie na stałe?

Niestety, ale jeśli taki stan istnieje już od 3 lat po operacji stulejki to z dużym prawdopodobieństwem można napisać, że pozostanie tak na stałe. Długotrwale okrycie żołędzia penisa skórą napletka wywołało zaburzenia czucia, które niestety, ale będzie trwałe. Oczywiście można jeszcze w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z urologiem. Pozostają Panu takie pozycje seksualne, które wyzwalają najlepsze bodźce.