Obniżone wyniki badania krwi

Jestem kobietą w wieku 36 lat. Cztery tygodnie temu przeszłam mocną grypę. Od tego czasu czuję się słaba i mam bóle w klatce piersiowej i plecach. Rtg klatki piersiowej nie wykazał zmian. A oto moje wyniki morfologii: RBC 3.43, HCT 29.3, MCV 85.4, RDW% 15.6, RDWa 60.7, HGB 10.5 g/dl, MCH 30.6 pg, MCHC 35.9 g/dl, PLT 196, MPV 8.4, PDW 13.2, PCT 0.16, LPCR 19.9, WBC 4.7, LYM 2.0, LYM% 42.0, MID 0.3, MID% 6.6, GRAN 2.4, GRA % 51.4 i jeszcze CPR słabo dodatnie, OB po godz.10. Nie wiem, czy powinnam się martwić. Bardzo proszę o interpretację i z góry serdecznie dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki wskazują na niedokrwistość. Pozostałe wyniki są prawidłowe. Doradzem wizytę u lekarza celem ustalenia przyczyny i leczenia niedokrwistości.

Pozdrawiam