Obniżony poziom leukocytów we krwi i podwyższony w moczu

Mam obniżone leukocyty we krwi 3.25 i podwyższone leukocyty w moczu 25 co to może oznaczac

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z wynikami badań proszę zgłosić się do lekarza, który zlecił ich wykonanie. Nie da się odpowiedzieć na Pańskie pytanie, nie mając żadnych informacji o pacjencie. Po badaniu klinicznym , znający Pana przeszłość chorobową lekarz, będzie w stanie zinterpretować wyniki badań. Podwyższony poziom leukocytów w moczu świadczy o zakażeniu w obrębie dróg moczowych. Nie zostały podane jednostki wartości leukocytów, co dodatkowo utrudnia interpretację.