Obniżony poziom neutrofili i marskość wątroby

witam, zadam jeszcze raz pytanie bo chyba się nie zrozumieliśmy ale i tak dziękuje za odpowiedz. chodzi mi o obniżony poziom neutrofili do 0,6 , przy tym bardzo duża marskość wątroby u pacjęta w wieku 39 lat. w jaki sposób mażna podnieść neutrofile albo gdzie jeszcze możemy się udać do jakiego lekarza , kliniki ? dotychczas leczymy się w krakowie. z góry bardzo dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obniżony poziom neutrofili może być spowodowany chorobą wątroby. Powinien Pan regularnie kontrolować się u specjalisty hepatologia. W doborze odpowiedniego specjalisty w Pana miejscu zmieszania pomoże lekarz rodzinny.