Obsesja na punkcie swojego wyglądu

moja siostra jest starsza kobieta 2 razy była w szpitalu psychiatrycznym teraz ma obsesje na swój wygląd nie potrafi dopasować rzeczy aby się ubrać dlatego nie wychodzi z domu likwiduje zmarszczki w salonie kosmetycznym poza tym nic nie robi mowi ze nie potrafi leczy się ale leki nie skutkują czy ktoś zna podobne objawy może jakies leki na poprawe nastroju

witam! po pierwsze! wizyta u lekarza - takie zachowania moga wspołwystepować z menopauza orazz aburzeniami depresyjnymi.
Prosze skontaktowac sie zlekarzem bo Pani siostra musie czuć sie fatalnie.
Pozdrawiam