Obsesyjne mycie okien

Witam, od roku dopad mnie naprawde dziwny stan mam obsesje na rysy na szybie a zaczelo sie gdy umylam w mieszkaniu szyby i zobaczyam dwie duze rysy potem zobaczylam rysy na oknie w innych pokojach a do tego doszlo ze na szybach ktore mylam u ludzi tez sa rysy. dostalam panicznego szoku i tak zacol sie moj koszmar z ktorym sobie nie radze .doszlo do tego ze w swoim mieszkaniu boje sie patrzec na okna bo wynajduje nowe rysy . Prosze o pomoc jak moge przestac o tym myslec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza