Obszary leukoarajozy a podejrzenia o SM

Przepraszam bardzo,czy obszary leukoarajozy, ktore nie ulegaja wzmocnieniu i wg.radiologa nie budza podejzen o SM i sa naczyniopochodne sa spotykane u ludzi w srednim wieku tzn.35-45 lat? Czytalem,ze czesto spotyka sie je po 50-60 roku zycia jako efekt starzenia.

Obszary " leukoarajozy, ktore nie ulegaja wzmocnieniu i wg.radiologa nie budza podejrzen o SM i sa naczyniopochodne "
sa spotykane u ludzi w srednim wieku tzn.35-45 , cierpiących na nadciśnienie, czeste migreny, u palaczy!
nie tylko u osób starszych...