Obumarła ciąża po 40-tce

witam ostatnia miesiaczke mialam 15.03 albo 23 03 nie pamietam lekarz stwierdzil u mnie pecherzyk ktory ma 7mm i powiedzial ze jest to 8 tydzien i moge miec ciaze obumara ale trzeba poczekac bo mam za maly pecherzyk bardzo sie boje a mam 40 lat

1. mogła Pani zajść nieco później i ciąża jest w pełni prawidłowa, co wykaże kolejne usg.
2. rozwój zarodka może byc nieprawidłowy, co po w wieku ok. 40 jest w około 40%.
Tylko czas pozwoli to wyjaśnić.
Wiek rodzących mocno ewoluuje w ostatnich 2 dekadach. Jeśli nawet się nie uda to 1 cykl i warto próbować dalej. Jedno czego Pani dowiedziała się na pewno to to że jest Pani płodna. A to najbardziej istotne. Powodzenia.