Obustronnie rozsiane zmiany mastoplastyczne o niewielkim stopniu nasilenia

Wynik badania USG: Piersi gruczołowo-tłuszczowe. Obustronnie rozsiane zmiany mastoplastyczne o niewielkim stopniu nasilenia. W PPg.9 obwodowo hipoechogeniczny gładko obrysowany obszar wlk.8x2mm-sugeruje tu bening(wewn .sutkowy węzeł chłonny? torbiel?) Czy to coś poważnego?czy nie ma powodu do niepokoju?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.