Obwisłe uda i wągry na skórze u 15-latki

Witam! Moja corka ma 15 lat. I ma takie wiszace uda, co ma zrobic? Moje podeslac zdjecie zrby poradzic sie jakies skutecznej rady. I na tych udach ma pelno takich czarnych kropkek tak jak by jakies wagry. Naprawde prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiamy

Droga Pani,
Osłabienie sprężystości skóry u tak młodej osoby może być spowodowane brakiem aktywności fizycznej, która skutkuje osłabieniem mięśni.
W celu poprawy napięcia skóry na udach zalecam przeprowadzanie regularnych treningów, opartych na dwóch rodzajach ćwiczeń:
1. Stretching- ćwiczenia które zwiększają napięcie skóry i wysmuklają sylwetkę.
2. Ćwiczenia siłowe na uda i pośladki na siłowni. Rozbudowanie mięśnia skutkuje doskonałym zwiększeniem sprężystości.
Czarne kropki, które pojawiają się na udach mogą być mieszkami włosowymi. Być może u córki będą wyrastały czarne włosy z nich. Jeśli problem dotyczył będzie owłosienia, to najskuteczniejszą metodą usunięcia '' czarnych kropek" będzie depilacja laserowa.
Pozdrawiam
Anna Adamowicz