Ocena planu diety redukcyjnej

Czy mój plan redukcyjny wygląda dobrze? Wiek 28 lat, waga 72kg, wzrost 180m. Dieta jest do 2000/2200 kcal dziennie, białko 150g, tłuszcz 80g, węgle ok 100g. Treningi siłowe ok 60min 3/4x w tyg, po nich od razu ok 45min cardio i w dni nietreningowe interwały 15min. Wydaje się, że bardzo dobrze to rozplanowałem i efekty powinny być racja? Pozdrawiam?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

w mojej opini za mało ww, ale redukcja powinna nastąpić.
białko 150x4=600
tłuszcz 80x9=720
ww 100x4=400
razem 1720 kcal

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska