Od czego rozpocząć odchudzanie?

Witam serdecznie, 3 miesiace temu urodzilam synka, zawsze bylam duza dziewczyna ( torbiele na jajnikach i leniwe jajniki refluks zoladkowy insulinoopornosc) i oczywiscie folgowalam sobie z jedzeniem. Rekompenswoalam sobie to ze jestem nieidealna, wszystko rekompensowalam sobie jedzeniem. W ciazy utylam 3 kg co i tak dalo wage 106 kg! mam 28 lat i lenia na karku a motywacje w glowie. Teraz chce schudnac permamentnie, zmienic calkowicie sposob swojego zywnienia, ale nie wiem od czego zaczac!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zacząć od konsultacji z dietetykiem .