Od kiedy można czuć ruchy dziecka?

Witam,
mam 30 lat. Od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne, miesiączkę mam regularnie (w 7 dniowej przerwie miedzy opakowaniami). Ostatnia wystąpiła 3 tygodnie temu, ale od jakiś 2 tyg. wyczuwam wyraźne ruchy po prawej stronie brzucha, jakby ruchy dziecka. Nie mam innych objawów.
Czy jest możliwe żebym była w ciąży i o tym nie wiedziała?
Czekam na szybką odpowiedź.

Witam serdecznie,

Kobiety, które nie rodziły odczuwają pierwsze ruchy dziecka około 20 tygodnia ciąży. Natomiast w przypadku kolejnej ciąży pierwsze ruchy dziecka kobieta odczuwa wcześniej czyli około 18 tygodnia ciąży. Do tego czasu pojawiają się inne objawy ciąży m.in. powiększenie  obwodu brzucha. Poza tym miała Pani krwawienia z odstawienia. Możliwość,że jest Pani w ciąży w zasadzie nie istnieje.
Być może w ten sposób odczuwa Pani ruchy jelit.

Pozdrawiam