Od kiedy powinno być wyczuwalne tętno płodu?

Witam!
Ostatnia miesiączka 20.11.2010, wg USG 9 tydzień i 4 dzień ciąży, stosunek był 10 dnia cyklu, dzidziuś ma 28 mm, ale lekarz nie mógł uchwycić bicia serduszka. Mam wizytę za tydzień. Wydaje mi się, że powinno być słyszalne już od dawna. Lekarz badał długo, ale nic nie było słychać.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
w badaniu USG tętno płodu powinno pojawić się do 7 tygodnia ciąży. W Pani przypadku ciąża jest starsza. Prawdopodobnie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Rozstrzygnie to kolejne badanie USG.
Pozdrawiam