Odbijanie się po jedzeniu

Wzdęcia i częste odbijanie się po zjedzeniu czegoś słodkiego i to uciażliwe "jezdzenie w brzuchu". Czy to normalne czy moze mój żołądek ma problem z trawieniem cukru?

Witam! Cukry proste zawarte w słodyczach mają tendencję wzdymające i powodujące uczucie niestrawności. Proszę spróbować ograniczyć jedzenie słodyczy i zastąpić je np. słodkimi owocami.