Odchudzanie boczków i brzucha u 12-latki

Mam 12 lat. Mój wzrost to 155 cm, a waga 47 kg. Ja wiem o tym, że w moim wieku nie można się odchudzać, ale ja chciałabym schudnąć z brzucha i boczków. Nie jem już słodyczy od 2 tygodni. U mnie nie ma problemów z motywacją i utrzymaniem postanowienia, tylko z tym, że nie wiem czy dobrze się odżywiam. Ogólnie to dużo się ruszam, jeżdżę na łyżwach, rolkach, biegam, jeżdżę na rowerze i na hulajnodze. Do biegania i ogólnie ruszania się mam dużo miejsca, bo mieszkam blisko lasu.
12 LAT ponad rok temu

Witam. Jeśli chodzi o odżywianie, nie wiem jak wygląda Twój codziennych jadłospis. Sama jednak możesz wyeliminować popełniane błędy, jeśli tylko zapoznasz się z wiarygodnymi informacjami na ten temat. O prawidłowych zasadach odżywiania przeczytasz tutaj http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odzywianie Do tego bardzo dobrze, że ograniczyłaś słodycze oraz wprowadziłaś aktywność fizyczną. Do sportów aerobowych (rolki, bieganie, rower, itp.) dodaj ćwiczenia siłowe na brzuch. Polecam Ci przeanalizowanie i zastosowanie się do porad zawartych w artykule http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch Pamiętaj, aby ćwiczyć regularnie minimum 3-4 razy w tygodniu po ponad 30 minut – tylko wtedy skutecznie spalimy tkankę tłuszczową. Nic jednak nie dzieje się natychmiast, dlatego wytrwale dąż do osiągnięcia celów. Przy tym nie stosuj żadnych restrykcyjnych diet odchudzających. Pozdrawiam.

Witam,
na brzuch i boczki postaraj się zastosować konkretne ćwiczenia na te partie mięśni. Poza tym zadbaj o regularny sposób żywienia, urozmaicony i dobrze zbilansowany. By ocenić swój sposób żywienia załóż dzienniczek żywieniowy, gdzie będziesz notować co jadasz i udaj się z nim do dietetyka, by ocenił Twoje nawyki żywieniowe.
życzę powodzenia!
Pozdrawiam