Odchudzanie twarzy

jak schudnąć z twarzy? chciałabym mieć szczupłą twarz, niestety jest to trudne trudno mi schudnąć tyle kilogramow by także twarz stala się szczupla mam drugi podbródek i tzw "chomiki" proszę o jakies skuteczne wskazówki jednak nie chce robic jakichś cwiczen i fitnessu twarzy, bo nie potrafie tego robic, jest to dla mnie trudne i wydaje mi się zresztą ze nie przynosi skutkow. proszę o rade...

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie, w Pani przypadku, jeżeli masa ciała jest prawidłowa, pomoże mezoterapia z odpowiednią ampułką. nie da się ukierunkować ćwiczeń, czy diet jedynie na twarz. Polecam dobrego kosmetologa.

Witam, obawiam się, ze odchudzanie samej twarzy nie stanie się tak po prostu. Zazwyczaj do optycznego wyszczuplenia twarzy dochodzi wówczas, gdy zmienia się cała sylwetka pod wpływem stosowanej diety i odtłuszczania ciała.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl