Odchudzanie z nóg w miesiąc

mam 14 lat , waze ok.65 kg przy wzroscie ponad 165cm . brzuch mam w nie najgorszym stanie , lecz moim porblemem są nogi , nie lubię ich , są moim zdaniem grube . za kilka tygodni koncza sie wakacje a ja bym chciala sie troszke odchudzic cczy sa jakeis skuteczne sposoby na schudniecie z nog w ok. miesiac ?
14 LAT ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Nadmierne uwydatnienie niektórych części ciała wynika bardzo często z naturalnej jego budowy. Jedynym sposobem wspomagającym wymodelowanie poszczególnych partii są regularne ćwiczenia, skupione właśnie na tym aspekcie. Polecam artykuł opisujący ćwiczenia angażujące mięśnie nóg i pośladków: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki