Odczuwalna ciepłota ciała bez gorączki

Witam, od pewnego czasu odczuwam ciepłotę ciała, ale nie mam gorączki. czuję się mniej więcej tak, jakbym cały dzień leżał na słońcu i dostał jakiegoś udaru, czyli szczypanie i ciepło całego ciała. początkowo była to głowa i twarz, a teraz doszły plecy i kończyny. Co ciekawe, nie mam ani gorączki, bo mierzyłem, ani widocznych objawów na skórze.. tylko takie uczucie jak po udarze słonecznym. nie pomagają przeciwbólowe, ani przeciwgorączkowe, ani wapno.. co może ukoić te objawy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.