Odczuwanie bólu po anoskopii odbytu

Czy mogę odczuwać ból po anoskopii odbytu??? wczoraj miałem te badanie i czuję ból proktolog stwierdził szczelinę odbytu. przez ile dni bede odczuwał ból po badaniu???

Lek. Tomasz Budlewski

Ból w przypadku Pana dolegliwości występuję często. Natomiast długość jego trwania jest bardzo indywidualna. Czy lekarz nie zalecił postępowania w Pana dolegliwości? Proszę udać się do chirurga celem ustalenia dalszego leczenia. pozdrawiam