Odczuwanie bólu pod łopatkami od trzech lat

Od trzech lat odczuwam ból pod łopatkami objawia się on podczas długiego stania siedzenia chodzenia Ból ten występuje także gdy obie ręce są na wysokości klatki piersiowej a wykonanie ruchu powoduje ich drętwienie Drętwienie i ból występuje także przy pracy wymagającej ciągłości ruchów rąk i wielokrotnym zamykaniu i otwieraniu dłoni Kręgo szyjny bez zmian Piersiowy osteofity krawędzi trzonów dolnych i środkowych kręgów piersiowych prawostronne skrzywienie Psyche w normie Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie piersiowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza.