Odczuwanie bólu podczas oddawania moczu po pettingu

Witam, 24 i 25 dc chlopak robił mi palcówke i lizał ją. 26 dc podczas sikania odczuwam ból, jak sie podcieram jest kilka kropelek krwi. Boje sie, ż em,ógł mmnie dotykaać brudna dlonia z tego, choć twierdzi, że miał czyste. Co może być tego powodem? Nie jestem dziewicą. OStatnie zbliużenie przed tym było w grudnu tamtego roku. Prosze mi powiedziec, jest ryyzko ciąży? najkrotszy cykl od 7 misiecy to 26 dni a najdluzszy 31 dni. ostatni okres 6 lipca9wyw.luteina 50) zbl. 29 i 30.07

Witam. Objawy nie są wynikiem ciąży a zakażenia dolnych dróg moczowych. Proszę zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednie leczenie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.