Odczuwanie objawów ciąży 6 dni po stosunku

Witam, chciałabym wiedzieć czy mozliwe jest odczuwanie objawów ciąży 5-6 dni po odbyciu stosunku. Nie doszło do wytrysku i wszystko działo się podczas dni niepłodnych, ale czuję tj. kłucie w jajnikach. Mam teraz dni płodne i nie wiem, czy jest to wywołane nimi, czy mogą byc to objawy ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by 5-6 dni po stosunku odczuwać objawy ciąży. Opisane objawy są zatem związane najpewniej z owulacją.