Odczuwanie zapachów, których nie ma

Moja mama juz od prawie dwoch lat zadrecza siebie o cala rodzine zmajomych zapachem ktory czuje w swoim mieszkaniu. Oprocz mojej mamy nikt tego zapachu nieczuje. Mama oskarza o to swoich sąsiadòw mowiac ze to oni pala papierosy i inne uzywki a zapach przechodzi do jej mieszkania. Czy to moze byc schorzenie psychologoczne a jesli tak to jak sobie z tym poradzic .

Dzień dobry,

Proszę namówić mamę na wizytę u lekarza psychiatry, który zastosuje odpowiednie leczenie farmakologiczne (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego).

Szanowna Pani,

czy jest to zaburzenie psychiczne gdzie występują już urojenia/omamy, czy też niegroźna, choć męcząca, sytuacja może zadecydować lekarz psychiatra.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org