Odczuwanie zimna w 6. tygodniu ciąży

Witam mam 25 lat u jestem w szóstym tygodniu ciąży od paru dni odczuwa uczucie zimna glownie wieczorem czy to jest normalne w czasie ciąży czy jest to objaw czegoś innego

W okresie ciąży bywają różne objawy u różnych Kobiet-bardzo rzadko akurat występuje uczucie zimna i mam wątpliwość czy akurat jest to związane z ciążą-należy jednak pamiętać aby w ciąży nie brać gorącej kąpieli, ani jakoś szczególnie się przegrzewć np, na słońcu-pozdrawiam