Oddawanie kału po posiłkach

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę korzystał z czegoś takiego. No ale do rzeczy od dwóch dni (dzisiaj jest trzeci) mam problem, z brzuchem. Problem polega na tym, że jak coś zjadam za jakiś czas dostaję skurczy i muszę iść na "kibel". Nigdy tak nie miałem a jest to po prostu jakiś obłęd i przy moim trybie życia bardzo mnie to denerwuje. To nie jest tak, że oddam cały posiłek, robię "to" w małych ilośćiach, nie czyśći mnie jest to bardziej twarde niż płynne. Tak wiem, dziwnie to brzmi...

Witam serdecznie. Upłynęło już kilka dni od momentu kiedy zadał Pan to pytanie więc jedyne co mogę powiedzieć to, to że jeżeli objawy nadal się utrzymują warto wykonać badanie USG oraz posiew kału. Z pewnością nie jest to stan prawidłowy i nie można tego bagatelizować.