Odgłosy 6-miesięcznego syna podczas ssania lub picia mleka

Mój 6 miesieczny syn podczas ssania smoczka, picia mleka, ssania piersi wydaje odgłosy przypominające "chrumkanie" tak jakby miał zapchany mokrym katarem nosek,ale tak nie jest , nis jest czysty a on nie ma kataru. . Ma tak od zawsze a im jest starszy tym intensywnej słychać. Czy to jakaś nieprawidłowośc czy taka jego "uroda" czy mogą byc to zatoki lub przegroda nosowa? Polip? Prosze o podpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Witam serdecznie. Z powyższego opisu ciężko rozsądzić o przyczynie opisanej przez Panią sytuacji. Konieczne jest zbadanie syna przez laryngologa pediatrę, który będzie mógł dać Pani jednoznaczną odpowiedź.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski