Odleżyny u pacjenta w śpiączce

WITAM,W NAWIĄZANIU DO ODPOWIEDZI NA TEMAT ŚPIĄCZKI PO WSZCZEPIENIU ZASTAWKI TO NIE CHODZIŁO MI O ŚPIĄCZKĘ TYLKO O ODLEŻYNĘ KTÓRA JEST OBECNIE NAJWIĘKSZYM PROBLEMEM STOJĄCYM NA DRODZE DO POWROTU DO ZDROWIA.

Witam. Wytworzona odleżyna wymaga odpowiedniej pielęgnacji (sudocream, octanisept). Zmiany powinien obejrzeć lekarz który oceni czy nie wymagana jest również antybiotykoterapia. Warto również zaopatrzyć się w specjalny przeciwodleżynowy materac.