Odmiedniczkowe zapalenie nerek w połogu

Witam,mam 37lat i 8tyg.temu urodzilam2dziecko.W pologu nabawilam sie odmiedniczkowego zap.nerek i przez 3 tyg.zazywalam antybiotyki.Udalo mi sie wyjsc z infekcji.3 dni po zakonczeniu leczenia zaczelam oddawac b.duzo gazow,nastepnie pojawil sie zolty luzny stolec a po pr.str.pod zebrami czulam szczypanie i nieznany dyskomfort(nie bol!),ogolnie jestem oslabiona.Zaznacze ze karmie piersia i mam diete eliminac.,nie jem nabialu i pije ok.2l,biore 2 tabl.dopegytu.Czy ww.objawy powinny mnie niepokoic?

Aleksander Ropielewski

Na pewno powinna Pani przyjmować probiotyki, ponieważ możliwe, że Pani objawy są wynikiem zaburzeń flory bakteryjnej po antybiotykoterapii. Ponadto sugeruję wizytę u lekarza, ponieważ bez możliwości badania nie jestem w stanie jednoznacznie podać przyczyny Pani dolegliwości, a tym samym, na ile są one poważne.