Odruch wymiotny a zakażenie Helicobacter pylori

Witam serdecznie, mam żołądek kaskadowy oraz zapalenie błony śluzowej jego jak i dwunastnicy. Gastroskopia wyk. w żołądku żółć i bakterię helicobacter pyroli. Po ok. 8. minutach jedzenia obiadu i kolacji mam nieustanne odruchy wymiotne, chyba, że jem bardzo powoli. Rano odruch wymiotny następuje jeszcze szybciej. Gryząc żółty ser przy pustym żołąd. także mam odruch wymiotny oraz lepiej zn. mleko bez laktozy. Bardzo proszę o ogól. diagn. oraz o odp czy przy kol. gastrosk. popr. o wyk. wycinków?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane nieprawidłowości w obrębie żołądka jak najbardziej mogą być przyczyną opisanych objawów. Sugeruję dalsze leczenie pod okiem specjalisty gastrologa.