Odstająca kość i nasilający się ból po złamaniu nasady kości ramiennej

Witam Dwa lata temy mialam wypadek , złamanie nasady kości ramiennej. Zastosowano przy operacji plytke i 10 śrub.Mięsnie sie nie odbudowały, kość odstaje i boł sie nasila. Chciałabym widziec czy najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze usuniecie ciała obcego.czy uda się odbudowac miesnie i czy reka powroci do normalnego stanu? Bardzo prosze o pomoc.

Odpowiedz na to pytanie droga internetowa - jest w mojej ocenie niemozliwa
Zachecam do konsultacji ortopedycznej
Aktualna ocene radiologiczna oraz badanie ortopedyczne pomoze Pani ustalic własciwe postepowanie i dalsze leczenie

Witam. Nie podała Pani która to nasada kości ramieniowej. Bez wiedzy o stanie radiologicznym oraz bez badania klinicznego nie sposób cokolwiek doradzać. To są pytania, które koniecznie trzeba zadać leczącemu ortopedzie. Bez wątpienia usunięcie łączników metalowych jest już możliwe i poprawi możliwości rehabilitacyjne.