Odstawienie antykoncepcji hormonalnej, nieregularne cykle a starania o dziecko

Witam, miesiąc po zakończeniu brania tabletek antykoncepcyjnych mam nie regularny cykl, natomiast miesiączka z odstawienia pojawiła się 18.08 a następna już miesiączka nastąpiła 19.09 zawsze cykl był 28 dni teraz wyszło 32. Staramy się dziecko i moje pytanie jest odnośnie dni płodnych, gdyż wiem że do czasu uregulowania się wszystkiego nie idzie ich obliczyć więc jak starać się o dziecko które chcemy już teraz a nie czekać??
ponad rok temu

Za regularne uznaje się cykle trwające 28-32 dni. W czasie starania się o ciążę należy regularnie współżyć 2-3x/tydzień bez konieczności dokładnego określania dni płodnych