Odstawienie marihuany - co się dzieje?

Witam. Mam 13 lat. Marihuanę paliłem kilka miesięcy, góra pół roku  w sumie ok. 15 razy w odstępach co kilka dni (czasami co tydzień albo trochę więcej). Wszystko było w porządku dopóki skończyłem palić. Po jakiś 3 tygodniach nagle zacząłem nie poznawać świata, tak jakby się wszystko pozmieniało. Zacząłem widzieć np. inaczej twarze (to tylko jeden przykład). Chodzi mi o to, że czułem się jakbym był po braniu (ale tak niezupełnie, to było trochę inne). Wróciłem do domu i położyłem się spać myśląc, że jutro wszystko wróci do normy. Jednak zawiodłem się. Przez ok. 2 tygodnie miałem bardzo silne uczucie tego, wogóle inaczej widziałem, wszystko było takie strasznie dziwne. Myślałem, że to minie za jakiś miesiąc. Po miesiącu czułem się trochę lepiej, ale czułem to nadal w sobie. Od tamtego czasu, kiedy to się pojawiło minęły 2 miesiące, a ja nadal inaczej widzę chodziaż jest już lepiej. Proszę o pomoc. Chcę się dowiedzieć kiedy to minie i co to właściwie jest.

Witam serdecznie!

W pierwszej kolejności należy ustalić co jest bezpośrednią przyczyną Twoich dolegliwości. Wskazana jest wizyta u okulisty, który zbada ostrość wzroku oraz dno oka. Na podstawie badania będzie można ustalić, co wywołuje  objawy i zleci odpowiednie postępowanie. Ważne, byś w trakcie wizyty szczerze odpowiadał na zadane pytania odnośnie używek, co pozwoli postawić właściwą diagnozę.

Pozdrawiam.