Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych i pęknięcie prezerwatywy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Mój problem wygląda następująco.Wczoraj( raczej) w dni płodne kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Mój facet Nie doszedł i skończyliśmy już stosunek.Od miesiąca nie biorę pigułek i czytałam że mogę mieć zwiększoną płodność. Dziś czuje coś jakby jajeczkowanie(po prostu czuję jajniki..coś jakby skurcze i mrowienie) i boję się ze to może oznaczać zapłodnienie. Nie wiem co myśleć i proszę o fachową pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli doszło do zbliżenia z feralnym pęknięciem niestety może to oznaczać ciążę. W preejakulacie mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia.