Odwarstwienie siatkówki i ból głowy nad okiem

W2010roku zaczęłam nosić okulary,-0.5oko p, i astygmatyzm,w 2011 doszło do odwarstwienia siatkówki w oku p 40%.Widzę tym okiem,w okularach widzę dobrze. obecnie oko l -0.5 oko p - 1. A moje pytanie dotyczy bólu czoła nad okiem prawym i czasem aż jakby oczodół mnie cały boli. Więc jaki to może mieć związek? na ból głowy biorę profenid 100 mg i wzięty zawczasu pomaga. Głowa czasem boli i 5 h, uważam że ból jest na tle nerwowym ale nikt tego nie stwierdził,głowa bolała zanim zaczęłam nosić okulary.

Witam! Bólom głowy niekiedy mogą towarzyszyć również bóle oczodołu. Jeśli objawy występują sporadycznie i nie wiążą się z zaburzeniami widzenia nie ma powodów do niepokoju.