Odwołanie usunięcia torbiela z powodu opryszczki

Witam Miałam mieć dziś laparoskopowo usuwaną torbiel ale mam opryszczkę i odwolano zabieg. Dostałam skierowanie i po wyleczniu zmiany mam się zgłosić. Czy od razu mam być z torbą i następnego dnia operacja czy będę musiała poczekać na zabieg. Poprzednio czekałam 2 miesiące?

Witam. Przewidując okres leczenia opryszczki już bym wyznaczył termin nowego przyjęcia do zabiegu. Fundusz zdrowia limituje ilość wykonywanych zabiegów - dlatego albo zwolni się jakieś miejsce, na które Pani "wskoczy" , albo trzeba będzie odczekać.