Oglądanie filmów pornograficznych przez mężczyznę w stałym związku

Mój członka ogląda filmy pornograficzne. Czy to jest normalne u mężczyzn, którzy są w stałym związku ?

Dzień dobry.

Bycie w stałym związku, szczególnie w przypadku mężczyzn - nie wyklucza oglądania filmów pornograficznych, podobnie jak np. czytania płomiennych romansów przez kobiety. Problem pojawia się, gdy powyższe czynności zaczynają zastępować stosunki seksualne z partnerem/partnerką.

Pozdrawiam

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, czasami mezczyzni maja wieksze fantazje erotyczne i wtedy ogladaja filmy erotyczne.
Czasami robia to, gdy maja ubogie/mało satysfakcjonujace zycie seksualne. Warto o tym porozmawiac z męzem.
Tak czy inaczej to chyba nic złego, jesli Pani tym nie rani.
Pozdrawiam.

Wszystko zależy od motywacji, a także akceptacji tego typu praktyk przez oboje partnerów. Jeśli ma Pani wątpliwości warto porozmawiać o tym z mężem, powiedzieć o swoich uczuciach, potrzebach i oczekiwaniach. O podobne rzeczy pytać jego. Wspólnie szukać rozwiązań, które będą satysfakcjonujące dla obojga.