Ogniska chorobowe na skórze twarzy

mam dwa ogniska chorobowe na twarzy, ktore strasznie swedza. Skóra w tych miejscach jest bardzo napieta i sprawia wrazenie odwodnionej. Jest sucha, łuszczy sie, przy probie lekkiego podrapania się od razu pęka i zaczyna sączyc się jakiś płyn (nie jest to ropa, a płyn jest przezroczysty o lekkim złotym zabarwieniu), skóre non stop nawilzam i natluszczam i zero poprawy ;( co to może być? Czy mogłam się od kogos tym zarazić? Stosowałam juz biooil, physiogel, bioliq ,alantan, masc z wit a i nic

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl