Ogniska hypoechogene, zmiany typu torbieli w wyniku badania USG piersi

Dzień dobry, odebrałam właśnie wynik usg piersi. W jednej stwierdzono rozproszone ogniska hypoechogenne prawdopodobnie o charakterze torbieli, zmiany wielkości od 2 do 5 mm,przewody mlekowe bez poszerzenia, zarysy powięzi mm. piersiowych gładkie. Doktor stwierdził, ze nie ma konieczności wykonania biopsji, ale niepokoję się i nie chciałabym niczego zaniedbać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu. Nie ma powodów do niepokoju.