Ogromny krwiak na nodze po upadku

Podczas jazdy na rowerze niefortunnie przelecialem przez kierownice.. niezupelnie, wydaje mi sie, ze nadzialem sie pachwina (przywodzicielem) na kierownice .. czulem jak cos mi uroslo w nodze.. zobaczylem ogromna bulwe o wym.15x5 cm. Nie moglem chodzic.. wrocilem do domu i mialem drgawki od bólu, chyba nic nadzwyczajnego. Na drugi dzien ledwo chodzilem, potem wyszedl ogromny krwiak wielkości mojej dloni. Minal tydzień, smaruje krwiaki liotonem. Czuje zgrubienie, moglo cos sie tam uszkodzić?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Poza przerwaniem ciągłości naczyń i wylewu krwi do otaczających tkanek mogło dojść do uszkodzenia jednego z mięśni i/lub jego przyczepów.
Zaraz po urazie należało zgłosić się do lekarza. Wskazana jest konsultacja ortopedyczna w celu klinicznej oceny ruchomości kończyny dolnej i oceny potencjalnych powstałych urazów.
Być może sam powstały siniec daje opisane objawy, jednak powinno być to zweryfikowane przez lekarza.