Ogromny problem z przybieraniem na wadze

Witam, mam ogromny problem z przybieraniem na wadze, mimo, że jestem na diecie.W ciągu 4 lat przytyłam ponad 25 kilo. Nie jem pieczywa,potraw z mąki,fast foodów. Jem warzywa, rybę i kurczaka, ryż -gotowane na parze. Chude mleko do kawy, twarożki. Nie jem słodyczy ani cukru. Waga rośnie, jestem ospała, zmęczona. Mam 38 lat,problemy z trądzikiem i skórką pomarańczową na całym ciele, sucha skóra na głowie i uszach. Rozdrażnienie i problem z koncentracją, pamięcią.Przy wzroście 172 ważę 98 kilo.

Witam!
Opisane przez Panią objawy sugerują problemy z tarczycą,dlatego proponuję zrobić badania na TSH,dodatkowo też na fT3 i fT4. Wykluczanie produktów zbożowych(chleba,makaronów) również nie jest korzystne,gdyż są naszym głównym źródłem energii.
Podejrzewam,że Pani metabolizm jest spowolniony ciągłą dietą i niekoniecznie dobrze dobraną kalorycznością.
Z tego co widzę,jest Pani ze Szczecina. Zapraszamy do gabinetu na Żyznej 17 w Szczecinie ,by móc dowiedzieć się więcej o Pani dolegliwościach i ustalić właściwą dietę.
W razie pytań podaję telefon kontaktowy: +48 535 405 415